5-го Серпня 2010 року почав у готелно-ресторанному комплексі "Святослав" почав роботу новий конференц-зал на 100 осіб.

Конференц-зал «Святослав» – це абсолютно новий і абсолютно обладнаний по останньому слову техніки, надсучасний зручний і стильний зал для проведення будь-яких заходів формату конференція, зустріч, круглий стіл, прес-конференція, нарада, семінар, виступ, презентація і т.д.

Конференц-зал «Святослав» знаходиться на території готельно-ресторанного комплексу «Святослав»,  9 км від центру Львова, у затишному та мальовничому місці.

Для комфортного самопочуття під час проведення подій у залі передбачено кондиціонери.

 Місткість залу – 100 осіб.

Вартість оренди залу становить 250 грн./год або 2000 грн./день

У залі постійно працює безпровідний та провідний інтернет швидкість 4Мб/с.

Також  конференц зал «Святослав» обладанано проектором, екраном та потужною аудіо системою. 

Для кави-перерви у конференц-залі «Святослав» є бар із стильними кованими  столиками.  Якщо учасники конференції зголодніють – ресторан «Святослав», що знаходиться на території готельно-ресторанного комплексу «Святослав» до ваших послуг.

Надзвичайно зручно скористатись конференц-залою «Святослав» гостям, що приїжджають із інших міст у Львів. Поселитися можна у готелі «Святослав» із доступними цінами (500 грн за двомісний напівлюкс).

Готель «Святослав» - престижний 3-зірковий готель, з високим рівнем комфорту та обслуговування та із дуже низким рівнем цін. Вартість двомісного номеру напівлюкс складає 500 грн. Номери готелю дуже просторі і надзвичайно комфортні. У номерах є кондиціонери, кабельне ТБ, інтернет кабельний та WiFi, просторі балкони, у люксах – джакузі.

Також у «Святославі» гості можуть відвідати римську баню, відпочити у казковому дворику під відкритим небом.

Ласково запрошуємо Вас на територію комфорту та відпочинку - готельно-ресторанний комплекс "Святослав" !