Ресторан "Святослав" - Цивілізація по за містом

 

Цивілізація по за містом.

Джерело http://myrelax.com.ua 

Як Ви собі уявляєте ресторан вихідного дня? Після офісно-кабінетних буднів хочеться більше простору? І чи не асоціюється з уікендом у Вас дерев’янний зруб з домашнею кухнею та альтанками надворі?

 Бо саме так можна змалювати винниківський «Святослав». Ба більше – ресторан є частиною відпочинкового комплексу з готелем, літнім двориком, лазнею та парною (120 грн/год), футбольним полем, тенісним кортом. Такий собі відпочинковий рай. При цьому площа ресторану у Винниках вражаюче велика порівняно зі Львівськими подібними закладами.

 Основна зала «Святослава» вмістимістю 150 осіб швидше нагадує подвір’я -  з кам’яними доріжками та плотами поміж яких розставлені величенькі столи з дерев’яними стільцями. А довкола - фонтанчики, море рослинності, білочки та борсучки (на жаль, у вигляді опудал). Останній елемент інтер’єру неабияк здивував, адже яке їх призначення тут, незрозуміло – тваринки не мають такого фест-вигляду, щоб зацікавити дітей, а дорослим такі деталі очевидно нецікаві.

 Тут же в приміщенні для більшого інтиму бесіди розміщені і альтанки. Зверну Вашу увагу на те, що столи розраховані щонайменше на 8 осіб. Тому в першу чергу зручні для гуляння гучних забав. А для цього все у ресторані в рамках обраного національного жанру передбачено – море персоналу в вишиванках, місцеві лабухи, спеціальна площадка для танців, чудовий звук та навіть світломузика. Доповнює картину широченний вибір страв української (та не зовсім) кухні по середніх цінах – м'ясні страви коштують в межах 25-70грн/порція. Популярними є пропозиції різної печені в горщечках (11-46 грн / порція), а фірмовою стравою вже справедливо вважаються – ребра в меді (31 грн/ 100 гр).

 Середній чек на двох за обід в ресторані складе порядку 120-200 грн. А вартість бенкету-весілля тут розраховують виходячи з суми 300грн. на особу.

 Що тішить, у закладі передбачені кнопки виклику офіціантів. А сам обслуговуючий персонал достатньо непомітний та кмітливий, щоб не зіпсути загального позитивного враження про місцину.

 Поправді ресторан є однаково популярним як у Винниках, так і у Львові. Основна клієнтура закладу – чиновники та бізнесмени. Для «балуваних» клієнтів, що не надто полюбляють дерев’яні стільці у закладі є ВІП-зала зі зручними диванами. При цьому дизайн залишається незмінним - у стилі «дерево-ковка». От тільки витонченості цій «мисливській вітальні» вже надають скляні стіни з видом на дворик, комин, світлі пастельні напівтони в оформленні, сервіровані попередньо столи.  А у сезон Вам неодмінно захочеться  посидіти у декоративному дворику ресторану. Єдине, щоб Вам пощастило поставити автівку в полі зору - доведеться приїхати пошвидше - ввечері у вихідні парковка біля головного входу вщент заставлена автівками.

 Рекомендації – для компаній, що бажають відпочити подалі від міської суєти.

P.S. Телефонуйте попередньо з тим, щоб ресторан не виявився винайнятим під бенкет!

 Телефон ресторану 8 032 296 34 22